مرکز اطلاعات با مشتریان

VRF تهویه هوشمند

VRF

سامانه تهویه مطبوع صنعتی VRF(Variable Refrigerant Flow) با قابلیت برقراری جریان مبرد متغیر و توانایی اتصال به انواع پنل های داخلی اختصاصی این سامانه، از بروزترین سامانه های تهویه مطبوع در جهان می باشد. بهره گیری از جدیدترین فن آوری های روز دنیا و امکان کنترل دمای مجزا برای هر فضا این محصول را به یک سامانه قابل اطمینان برای انواع پروژه ها تبدیل کرده است. توجه به حساسیت های موجود در این سامانه (طراحی، نصب و اجرا) با توجه به اختلاف زیاد این محصول با کولر های گازی معمولی از موضوعات مهم در صنعت تهویه مطبوع می باشد. شایان ذکر است با توجه به ویژگی های این سامانه ،این محصولات ذیل تعرفه جهانی 84158100 قرار می گیرند.

VRFمخفف سه کلمه ((Variable Refrigerant Flow)) می باشد که در زمره سیستم های تهویه مطبوع دو پارچه با کویل DXقرار می گیرد که در آن بار حرارتی و برودتی تعداد زیادی یونیت داخلی (پنل) ، توسط یک یونیت یا یک مجموعه یونیت خارجی (کمپرسور وکندانسور) تامین می گردد که لوله کشی این مجموعه از نوع شاخه ای و با لوله مسی انجام می پذیرد.
قابلیت تهویه مطبوع هوشمند از ظرفیت های کم تا بسیار بالا با کنترل بسیار دقیق ، کاهش قابل توجه مصرف برق و همچنین کاهش فضای تاسیساتی مورد نیاز ازقبیل موتورخانه ، داکت های تاسیساتی و... از یک سو و اجرای سریع و آسان عملیات لوله کشی مسی و همچنین تنوع یونیت های داخلی (سقفی توکار کانالی ، کاستی چهارطرفه، دیواری ، زمینی توکار ، کانالی 100% هوای تازه) از طرف دیگر، این سیستم را در زمره تجهیزات تهویه مطبوع صنعتی ((Super Lux)) با دقت بسیار بالا قرار می دهد.

در طی 20 سال گذشته سیستم VRFبا توجه به استفاده از فناوری پیشرفته توانسته با غلبه بر اشکالات سیستم های تهویه مطبوع مرکزی وسنتی مانند چیلر ، ایرواشر ، پکیج های پشت بامی و ... ، بطور گسترده در سطح جهان مورد استفاده قرار گرفته و بدلیل کاهش هزینه های مصرف انرژی و هزینه تعمیرات و مزایای آن در اجرا و بهره برداری و همچنین کنترل هوشمند رشد و توسعه روز افزون داشته باشد.
شرکت زرین نماینده انحصاری محصولات Hisenseبوده که با توجه به امضای قرارداد همکاری و ادغام دو کمپانی HisenseوHITACHIدر زمینه محصولات تهویه مطبوع VRFدر سال 2003 و تشکیل کمپانی HITACHI-  Hisense، کلیه محصولات VRFاین شرکت متشکل از بهترین قطعات و لوازم و با بالاترین کیفیت از برند HITACHIو با بهره گیری از تکنولوژی روز ، تحت نظارت و کنترل مهندسان این کمپانی در کارخانه HITACHI-  Hisenseتولید وعرضه می گردد.لازم به ذکر است کلیه محصولات برندHITACHI نیز در این کارخانه تولید و به اروپا و آمریکا و ... صادر می گردد.محصولات VRFجهت تهویه برج ها و ساختمان های بلند مرتبه با کاربری (اداری،تجاری،مسکونی) ، مراکز حساس با تهویه مطبوع دائم کار و همچنین آپارتمان های مسکونی ((Super Lux)) به کار می روند.   

 

 

فیلترهای فعال