واتساپ

VRF

Commercial Air Conditioning Systems VRF

جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر از منوی بالا قسمت کاتالوگ را مشاهده بفرمایید

Hisense در سال 9691 تاسیس شده و در حال حاضر به عنوان یک گروه بزرگ در صنایع الکترونیکی، لوازم خانگی، تکنولوژی اطلاعات، تجهیزات پزشکی، سامانه های کنترل هوشمند شهری و همچنین تهویه مطبوع شناخته می شود.

این مجموعه همواره با پایبندی به توسعه توسط پشتیبانی فن آوری و عملکرد مطلوب و مداوم محصولات خود و همچنین بــهره گیری از مــراکز تــحقیق و توسعه پیشرفته و اســتفاده از تکنولوژی روز دنیا، موفق گردیده ضمن کسب رضایت مشتریان، جایگاه خـود را به عنوان یک برند جهانی مستحکم نماید.

شرکت سیستم های تهویه مطبوع Hisense/Hitachi در سال 2003 تاسیس و کارخانه تولید محصولات در زمینی به مساحت 84000 متر مربع بنا گردید و طی یک سرمایه گذاری مشترک، تولید محصولات VRF این شرکت آغاز شد. بدین ترتیب که کلیه ادوات داخلی و اجزای محصولات VRF و همچنین  خط تولید و سیستم های کنترل کیفیت این تجهیزات توسط شرکت Hitachi تامین شده و توسط سرمایه انسانی Hisense  تولید و به فروش برسد. لازم به ذکر است محصولات VRF برند Hitachi در همین کارخانه و با کیفیت و قطعات مشابه تولید می گردد. در سال 2016 شرکت Johnson Controls York نیز ضمن پیوستن به این مجموعه محصولات VRF این شرکت را بانام تجاری York عرضه می کند.نظر به این که شرکت زرین نمای کاسپین نماینده انحصاری عرضه تHisense در ایران می باشد، محصولات این شرکت را با نام تجاری Hisense در بازار ایران عرضه می نماید.
 

VRF

پوزش بابت اشکال پیش آمده.

دوباره جستجو کنید